За вимагання грошей на Буковині судитимуть інспектора Держпраці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Новоселиччині держслужбовець, виявивши на підприємстві порушення трудового законодавства, аби не притягувати працедавця до відповідальності вимагав з нього гроші. Тепер працівник Управління Держпраці в Чернівецькій області постане перед судом.

  За вимагання грошей на Буковині судитимуть інспектора Держпраці - АСС

  Про це пише СТИК з посиланням на Чернівецьку обласну прокуратуру.

  «Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області встановили, що під час перевірки закладу з надання послуг харчування в Новоселицькому районі інспектор держпраці виявив порушення трудового законодавства – власник підприємства не оформив своїх працівників. За не притягнення фізичної особи-підприємця до відповідальності інспектор одержав від підприємця 15 тисяч гривень неправомірної вигоди», – йдеться у повідомленні.

  Відтак, Чернівецька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного головного інспектора Управління Держпраці в Чернівецькій області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди. У разі доведення вини службовця відповідно до ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України йому загрожує штраф від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю впродовж 3 років.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150