У Львові слідчий СБУ привласнив 24 кілограма золота та срібла (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчі теруправління ДБР у місті Львові завершили досудове розслідування за фактом привласнення арештованих ювелірних виробів із золота та срібла на понад 8,5 мільйона гривень.

  Як повідомляє пресслужба ДБР встановлено, що у листопаді 2018 року в Міжнародному аеропорті «Львів» працівники СБУ вилучили ювелірні вироби із золота та срібла вагою понад 24 кг, які громадянин перевозив незаконно. Після чого за фактом можливих протиправних дій митників, а саме ймовірного сприяння громадянину у незаконному переміщенні цих виробів, було відкрито кримінальне провадження.

  У Львові слідчий СБУ привласнив 24 кілограма золота та срібла, - ФОТО, фото-1, Фото: ДБР

  Фото: ДБР

  Вже наприкінці 2018 року ухвалою районного суду міста Львова на вироби було накладено арешт, а у січні 2019 року один зі слідчих СБУ отримав тимчасовий доступ до них для нібито проведення судових експертиз.

  У Львові слідчий СБУ привласнив 24 кілограма золота та срібла, - ФОТО, фото-2, Фото: ДБР

  Фото: ДБР

  Проте, 14 січня 2019 року вказаний правоохоронець протиправно повернув арештовані ювелірні вироби «власнику».

  Загальна вартість виробів у брухті складає 8 650 715 грн. Обвинувальний акт направлено до суду.

  У Львові слідчий СБУ привласнив 24 кілограма золота та срібла, - ФОТО, фото-3, Фото: ДБР

  Фото: ДБР

  Слідчий в особливо важливих справах одного з відділень Управління Служби безпеки України у Львівській області обвинувачується у перевищенні службових повноважень, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України).

  У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

  Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

  Обвинувальний акт відносно громадянина, у якого вилучили зазначене срібло та золото, направлений до суду раніше слідчими СБУ. (ст. 388 КК України — незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації).

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150