У Кличка відписали радниці «слуги народу» 2 мільйони на «Студентську лігу сміху» за сценарієм «95 кварталу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент молоді та спорту КМДА 14 липня уклав угоду з ТОВ «Ліга життя» стосовно організації заходу вартістю 1,95 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  З Пустовітом і Андрухівим: у Франківську стартує сезон “Студентської Ліги Сміху” - PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста

  Цьогоріч організують і проведуть «Студентську лігу сміху 2021». Мова про постановку і режисерування, оренду обладнання, кава-брейки для учасників чотирьох етапів, художнє оформлення заходу, дизайн реклами, послуги ведучих заходу та відео-сюжетів, фото- та відео-послуги, трансляцію, майстер-класи, а також маски, антисептики та термометри.

  Закупівлю провели за переговорною процедурою з посиланням на необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Як пише замовник в обґрунтуванні, у травні 2021 року до нього звернулась Громадська організація «Ліга життя» із проханням надати фінансову підтримку «Студентській лізі сміху 2021». Сценарій заходу належить ТОВ «Квартал 95» Тімура Міндіча, Сергія Шефіра та Бориса Шефіра. У квітні 2021 року «Квартал 95» уклав з ТОВ «Ліга сміху» ліцензійний договір про передачу/відчуження виключного права на реалізацію сценарію. З огляду на це замовник вирішив провести нинішню закупівлю в ТОВ «Ліга життя» за переговорною процедурою з метою захисту авторських прав.

  Замовник зазначив, що ця закупівля здійснюється на виконання таких документів:

  • рішення Київради №464/6515 «Про затвердження міської комплексної цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки» від 18 грудня 2018 року;
  • плану заходів з національно-патріотичного виховання та оборонно-спортивної роботи серед учнів, молоді та дітей у м. Києві на 2021 рік, який було затверджено наказом Департаменту молоді та спорту КМДА №Н-35 від 26 січня 2021 року (у редакції наказу Департаменту молоді та спорту КМДА №Н-345 від 5 травня 2021 року);
  • рішення замовника від 29 червня 2021 року №078-1825.

  У рішенні Київради «Ліга сміху» не згадується. План заходів є на сайті замовника лише в січневій редакції, в якій також немає «Ліги сміху». Рішення замовника не оприлюднено.

  Столичне ТОВ «Ліга життя» засновано три місяці тому – 16 квітня 2021 року. Вона має статутний капітал 100 тис грн. Засновницею та директоркою є Альона Юріївна Антонова, котра також зареєстрована як ФОП та є директоркою ОСББ «Йорданська-1». У 2020 році вона висувалась у Київраду від партії «Слуга народу». Крім того, зараз особа з такими ПІБ є позаштатною помічницею народної депутатки від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої.

  Столична ГО «Ліга життя» створена ще в 2001 році, однак до 2015 року вона називалась МГО «Київський клуб веселих та найкмітливіших». Засновниками є депутат Броварської міськради від «Голосу» Андрій Саук, Ігор Літовка та Дмитро Бондаренко, а директоркою – Альона Антонова. Саук входить у керівні органи ГО «Всеукраїнська рада голів ОСББ».

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150