Експрацівника колонії, який вимагав у в’язня хабар, оштрафували на 42 тисячі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Корольовський райсуд Житомира покарав колишнього начальника відділення соціально – психологічної служби Райківської виправної колонії.

  Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 8 липня.

  У лютому цього року начальник відділення соціально – психологічної служби під час розмови із засудженим повідомив, що зможе вплинути на працівників колонії, внести керівництву пропозицію щодо застосування до в’язня заходів заохочення. За таке сприяння посадовець захотів 5 тисяч гривень.

  На період передачі коштів посадовець вийшов у відпустку і його обов’язки виконував інший працівник. Обвинувачений подзвонив особі, що його замінювала, і дав вказівку підготувати рапорт щодо ініціювання заохочення в’язня, кажучи, що має інформацію про його сумлінну поведінку. Тобто обвинувачений фактично вплинув на прийняття рішення особою, яка виконувала обов’язки начальника відділення соціально – психологічної служби.

  5 тисяч гривень на картку співробітника колонії перерахував знайомий засудженого.

  До суду надійшла угода про визнання винуватості. Колишнього посадовця колонії звинувачували у зловживанні впливом – оскільки він перебував у відпустці і за винагороду впливав на особу, яка тимчасово виконувала його обов’язки. За такий злочин можна призначити покарання у вигляді штрафу.

  Сторони дійшли згоди про штраф у сумі 42 500 гривень.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150