Підприємець з кубла «надвірнянських змовників» одержить майже півтора мільйона від обласної поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області підписало договір із приватним підприємцем Володимиром Стефінівим на проведення капітального ремонту системи опалення за 1,26 млн грн.

  Підприємець з кубла «надвірнянських змовників» одержить майже півтора мільйона від обласної поліції – Ратуша

  Технічним завданням передбачено, що підрядник буде проводити роботи у адміністративній будівлі поліції на вулиці Сахарова у Івано-Франківську. За договірною ціною більшість коштів підприємець витратить на будівельні матеріали ‒ 954 тис. грн, а прибуток Володимира Стефініва складе 17,3 тис. грн, тобто 1,3% від суми закупівлі. Завершити роботи планують до 1 жовтня 2021 року, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Крім Володимира Стефініва, участь у закупівлі брали ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» та «Партнербудпроект» пропозиції яких були суттєво дорожчими ‒ на 275 тис. грн та 396 тис. грн відповідно.

  Пов’язаність з місцевими тендерними махінаторами

  Нагадаємо, що 21 липня «Наші гроші. Львів» писали про те, як надвірнянські підприємці Тетяна Федорак та Василь Турів розіграли майже мільйон гривень на тендерах із ремонту поліцейських відділків у Калуші та Коломиї. Обидва учасники зустрічаються лише від на торгах від ГУНП в Івано-Франківській області.

  Серед ознак пов’язаності ми зазначали, що довідки обох учасників не лише мають схожу стилістику оформлення, але однакові дефекти друку чи сканування, що свідчить про підготовку їх на одній техніці.

  Також у інформації про працівників зустрічаємо декілька спільних працівників. Це Василь Лесюк, Василь Грицак і Михайло Турів, які працевлаштовані у обох підприємців одночасно.

  Михайла Турів, як свого працівника вказує і Володимир Стефінів, який отримав підряд від івано-франківської поліції. Ба більше, згідно з документами, з травня 2021 року обидва «конкуренти» Тетяна Федорак і Василь Турів працюють на Стефініва виконробом та бухгалтером.

  На попередніх торгах Тетяна Федорак використовувала номер телефону, який також вказаний на сайті цегельного заводу «Барвибуд», що належить Василеві Туріву. А ще один контактний телефон цегельного заводу використовує Володимир Стефінів.

  Про постачальника

  Приватний підприємець Володимир Стефінів зареєстрований наприкінці 2019 року у селі Пнів, Надвірнянського району. За даними YouControl, з того часу він отримав 29 державних замовлень на суму у 4,3 млн грн.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150