Вимагав гроші за погодження документації: на хабарі викрили посадовця «Чернівцігазу»

Служба безпеки України викрила на хабарі посадовця однієї з дільниць оператора газорозподільної системи «Чернівцігаз».

Вимагав гроші за погодження документації: на хабарі викрили посадовця «Чернівцігазу»

Співробітники спецслужби з’ясували, що напередодні опалювального сезону правопорушник вимагав та одержав від місцевого мешканця хабар. Мова йшла про 16 тисяч грн за погодження проєктної документації й технічних умов системи газопостачання будинковолодіння. Про це інформує пресслужба СБУ в Чернівецькій області, пише ІА АСС.

Під час санкціонованих обшуків у службовому кабінеті та за місцем проживання зловмисника правоохоронці виявили частину суми неправомірної вигоди, а також відповідні документи та записи, які вказують на протиправні дії фігуранта.

Правопорушнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.