Суддя з Києва задекларувала автівки та заміський будинок як “подарунки”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журналісти-розслідувачі виявили, що родина судді Печерського суду м. Києва Тетяни Ільєвої користується вартісними авто та будує заміський будинок. У її декларації майно зазначене як подарунок.

  Столична суддя задекларувала дорогі авто та заміський маєток як ''подарунки'' – ЗМІ | Українська правда

  Про це йдеться у сюжеті Bihus.Info.

  У матеріалі йдеться, що Ільєва володіє маєтком завбільшки 264 квадратних метри в Хотянівці під Києвом. Земельну ділянку за 2,5 млн грн суддя отримала як подарунок від тітки, а гроші на будівництво – двома подарунками від матері.

  У розслідуванні виявилося, матір та тітка судді проживають у Могилів-Подільському (Вінницька область) та займаються фермерством. Зокрема, мама начебто продає пиріжки на місцевому ринку.

  За даними журналістів, родина має 50 тисяч гектарів землі, на яких вони керують власним фермерським господарством. Також суддя користується авто преміумкласу. На початку листопада Ільєва придбала Range Rover, вартість якого на ринку сягає півмільйона гривень і більше. Також цього року суддя придбала Mercedes G-класу і на BMW X5.

  Донька Ільєвої придбала Toyota Land Cruiser 2000, вартість якого не менше півтора мільйона гривень. На момент купівлі вона завершувала навчання у виші й задекларованих доходів такого обсягу не мала.

  Пояснювати і коментувати походження коштів на дорогу нерухомість, авто і подарунки від матері Ільєва відмовилась.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150