В Ужгороді продовжують реконструювати флагшток – ще майже два мільйони

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління капітального будівництва Ужгородської міської ради уклало угоду на додаткові роботи з реконструкції фундаменту під влаштування флагштоку з приватним підприємцем  Михайлом Форгачі за 1,8 млн грн.

  В Ужгороде наклонился новый флагшток за 6 млн - СМИ - Korrespondent.net

  Це вже друга угода з підприємцем на ці роботи. Першу уклали ще у травні поточного року, коли готувались до святкування 30-річчя Дня Незалежності. Тоді з Михайлом Форгачі підписали договір на реконструкцію за 5,1 млн грн.

  Техзавданням було передбачено встановлення 30-метрового флагштоку з верхньою системою повороту, підйомним механізмом, кріпленням, блоком управління, кабелем, фундаментною закладною. Також планувалось встановити стели, освітлення, замостити територію.

  Все це і було зроблено. За інформацією журналістів «Суспільне. Закарпаття», сам флагшток встановили 12 серпня, а реконструкцію площі завершили до 23 серпня.

  Щоправда, вже у липні управління погодило з підприємцем перерозподіл фінансування – у 2021 році він виконає роботи на суму 3,6 млн грн, а у 2022 році – на 1,5 млн грн. В кінці серпня все ж вирішило оплати всю суму угоди. А вже в середині листопада знову передумало і уклали угоду про зменшення закупівлі з урахуванням витрат підрядника. На той час підприємець вже реконструював флагшток на суму 3,9 млн грн. Ці кошти, за даними Prozorro, йому виплатили.

  Тепер, згідно з тендерною документацією, під час виконання робіт були виявлені «значна кількість та обсяг додаткових робіт, без яких технологічно неможливо виконувати подальші роботи». А через це виникла нагальна необхідність у коригуванні робочого проєкту.

  Нагадаємо, до 30-ти річчя Незалежності в багатьох містах було встановлено нові флагштоки. Найдорожчим на Західній Україні виявився львівський. Тут будівництво флагштоку з національною символікою та благоустрій частини території Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на вул. Героїв Майдану, 32 коштувало 13,7 млн грн.

  Про підрядника

  Михайло Форгачі, приватний підприємець з Іршавського району, який вже понад 20 років працює виключно в Закарпатській області, з початку 2021 року отримав тут державних підрядів на 15,3 млн грн.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150