Підприємцеві з Тлумача з другого разу вдалось розвести управління транспорту Івано-Франківська на 4 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської міськради уклало договір із ТОВ «Ваш транспортний партнер» на закупівлю тролейбусів на 3,94 млн грн. За цей контракт, вже другий раз поспіль, позмагалися пов’язані компанії.

  У Івано-Франківську через негоду перестали їздити тролейбуси. Можлива зупинка автобусів - PRAVDA.IF.UA: Новини твого міста

  Згідно з контрактом, замовили два низькопідлогові тролейбуси Volvo B7 LA, які були у використанні, але виготовлені не пізніше 2000 року. Їх довжина ‒ 18 метрів, а максимальна пасажиромісткість ‒ 142 людини. Тролейбуси будуть обладнанні GPS-системою для відстеження руху, а також системою озвучення та відображення зупинок на табло. Вартість одного ‒ 1,97 млн грн, пишуть “Наші гроші. Львів”.

  Сумнівна конкуренція 

  Окрім переможця, участь у закупівлі взяла лише одна компанія ‒ ТОВ «Електро ф’ючер» із на 12 тис. грн дорожчою пропозицією. Під час аукціону учасники не торгувались. При цьому «Електро ф’ючер» взагалі не мало можливості перемогти в тендері, оскільки не завантажило низку необхідних документів, зокрема технічний паспорт та сертифікати відповідності. Раніше ця компанія не брала участі у закупівлях.

  Також обидві фірми використовували однакове обладнання для друку чи сканування документів – на документах помітні аналогічні дефекти, що свідчить про спільну підготовку довідок.

  У Франківську конкуренти разом готували довідки, щоб розіграти тендер на поставку тролейбусів 1

  Конкуренція з виробником яблучних чипсів

  І це вже друга спроба ТОВ «Ваш транспортний партнер» отримати контракт від міського управління за допомогою сумнівної конкуренції.

  У жовтні управління транспорту і зв’язку вже підписувало аналогічний договір із ТОВ «Ваш транспортний партнер». Тоді компанія змагалась із ТОВ «Джеіні Фрутс». Компанія теж не надала технічних документів і взагалі є виробником яблучних чипсів. Для неї участь у закупівлі тролейбусів була першим і наразі останнім досвідом у державних закупівлях.

  Однак тоді тендером зацікавилась Держаудитслужба, розпочала перевірку і виявила низку порушень. Зокрема, тендерну документацію склали з порушеннями, а пропозицію ТОВ «Ваш транспортний партнер» повинні були відхилити. Через висновок ДАСУ управління розірвало договір.

  Про переможця

  ТОВ «Ваш транспортний партнер» зареєстровано у 2017 році в Івано-Франківську. Фірма кілька разів змінювала адресу прописки по місту. Її власником є житель Тлумача Ігор Кишинський, а директором Тетяна Скасків. Остання також вказана як єдиний працівник компанії.

  У Франківську конкуренти разом готували довідки, щоб розіграти тендер на поставку тролейбусів 2
  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150