ВАКС відмовився пришвидшити передачу до суду справи про підкуп екскерівника Укравтодору

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд відмовився пришвидшити передачу до суду справи за підозрою власника української фінансово-промислової групи Альтком Олександра Тісленка у наданні неправомірної вигоди колишньому голові «Укравтодору» Славоміру Новаку.

  Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання детектива про встановлення строку для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.

  Таке рішення 29 листопада ухвалила слідча суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

  Як відомо, у вересні 2021 року НАБУ і САП завершили розслідування справи Тісленка. Відтоді сторона захисту і підозрюваний знайомляться з матеріалами слідства. Детектив вказував, що справа складається з 17 томів та інших речових доказів. Як він стверджував, троє адвокатів бізнесмена зробили фотокопіювання 12 томів справи; ще двоє адвокатів – сфотографували 9 томів; підозрюваний ознайомився з 4 томами та сфотографував ще один том. Також з 4 томами ознайомився представник ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Водночас, за словами детектива, підозрюваний і адвокати навіть не ознайомлюються з матеріалами в НАБУ, а просто їх фотографують. Тож, на думку детектива, захист зволікає з процедурою.

  Адвокати заперечувати проти задоволення клопотання і стверджували, що не затягують процедуру. Вивчивши документи, суддя відмовила в задоволенні клопотання.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150