НАБУ оголосило чотири підозри за розтрату понад 60 мільйонів з коштів “Укртелефільму”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили чотирьом особам про підозру у завданні понад  67,73 млн грн збитків державному підприємству “УСТФ “Укртелефільм”.

  НАБУ оголосило чотири підозри за розтрату понад 60 мільйонів з коштів "Укртелефільму"

  Про це інформує СТИК з посиланням на пресслужбу НАБУ.

  Зокрема, як повідомили у пресцентрі відомства йдеться про:

  • заступника голови Держкомтелерадіо (2016-2020 рр);
  • колишнього генерального директора ДП “УСТФ “Укртелефільм” (2016-2017 рр);
  • заступника директора приватної компанії;
  • колишнього керівника юридичної служби ДП “УСТФ “Укртелефільм” (2015-2016 рр).

  Усього НАБУ підозрює вісьмох людей у причетності до злочину. Стосовно трьох із них справа слухається у Вищому антикорупційному суді, один — перебуває у міжнародному розшуку – стосовно нього триває екстрадиційна процедура.

  “За версією слідства, впродовж 2017-2018 років, керівники «Укртелефільму» у змові з колишнім керівником відділу з правових питань держпідприємства, приватними особами та заступником Голови Держкомтелерадіо відчужили на користь приватної компанії (ТОВ “Лодокс”) майнові права на понад 60 об’єктів нерухомості у місті Києві. Продаж майна здійснили з численними порушеннями процедури відчуження державного майна, зокрема, без погодження з органом управління — Державним комітетом телебачення і радіомовлення України”, — розповіли в НАБУ,

  Як відзначається, у лютому-березні 2019 року НАБУ та САП встановили чотирьох ймовірних учасників злочину та повідомили їм про підозру. За пів року потому розслідування стосовно трьох із них закінчили.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150