$5 млн хабаря керівникам НАБУ і САП: обвинуваченим знову продовжили обов’язки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжив до 8 лютого строк дії обов’язків колишнього першого заступника начальника київської податкової служби Миколи Ільяшенка та ексменеджера компанії Burisma Group Андрія Кічі, яких обвинувачують у спробі підкупу керівництва НАБУ і САП.

  Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на обвинувачених.

  Таке рішення 10 грудня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  У зв’язку з наближенням дати завершення дії обов’язків обвинувачених прокурор САП просив їх продовжити ще на два місяці. Судді клопотання задовольнили і продовжили обов’язки до 8 лютого.

  Ільяшенка судді зобов’язали прибувати за першим викликом; не відлучатися за межі України без дозволу суду; повідомляти прокурора та суд про зміну свого місця проживання, роботи та утримуватися від спілкування з будь-якими особами з приводу обставин, викладених в обвинувальному акті. Водночас Кічі залишили такі обов’язки: не відлучатися за межі України без дозволу суду; повідомляти прокурора та суд про зміну свого місця проживання та роботи, а також утримуватися від спілкування з будь-якими особами з приводу обставин, викладених в обвинувальному акті.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150