У судді КСУ знайшли незадекларовану землю в Криму

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двоє суддів Конституційного Суду України – Віктор Кривенко та Олександр Касмінін – вказали неправдиві відомості у своїх деклараціях, за що їм загрожує кримінальна відповідальність включно з обмеженням волі.

  У судді КСУ знайшли незадекларовану землю в Криму. І це не Тупицький

  Про це повідомляє пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції, передає СТИК.

  Детективи НАЗК знайшли у Кривенка незадекларовану земельну ділянку в Криму вартістю 4 мільйони гривень, а в Касмініна – квартиру в Києві площею понад 150 квадратних метрів вартістю 2,4 мільйона гривень.

  Порушення суддів підпадають під дію статті 366-2 Кримінального кодексу, яка передбачає штраф у розмірі 51-68 тисяч гривень або обмеження волі на строк до двох років.

  Ще один суддя КСУ Володимир Мойсик не вказав у декларації 239 тисяч гривень доходу, що є адміністративним правопорушенням. У решти суддів Конституційного Суду НАЗК значних порушень не виявило.

  Окремо Агентство прокоментувало інформацію щодо земельної ділянки відстороненого голови КСУ Олександра Тупицького в Криму. Він вказав її в декларації за 2020 рік (хоча не вказував раніше). НАЗК стверджує, що суддя фактично набув землю в користування за російським законодаством.

  Нацагентство з питань запобігання корупції нагадало, що вже завершило повну перевірку тисячі декларацій, а решта була автоматично проаналізована цифровими інструментами.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150