Львівські комунальники замовили вантажні велосипеди по 20 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» 23 грудня замовило п’ять велосипедів вартістю 100 тис. грн у підприємиці Ангеліни Богдан. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  ma1

  Згідно із оприлюдненим договором, «Зелений Львів», яке займається доглядом зелених насаджень в місті, отримає вантажні, триколісні велосипеди моделі «Марсель», які використовуватимуть в господарських цілях, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Вартість одного велосипеда складе 20 тис. грн. В інтернет-магазинах такі продають за 14,5-15,5 тис. грн, однак в ціну не закладено транспортування. Є пропозиції і до 19,5 тис. грн із безкоштовною доставкою чи лише за 150 грн. У договорі вказано, що Ангеліна Богдан повинна доставити велосипеди у Львів, на вул. Замарстинівську, самостійно та свій рахунок.

  Такі велосипеди підходять для бізнесу, городників, житлово-комунальних служб, вказано в інтернет-магазинах. Його можна використовувати для перевезення різноманітних вантажів, важких і габаритних, оскільки у цього велосипеда міцна сталева рама вантажопідйомністю до 200 кг і посилена сталева вилка. Крім того, він розбирається навпіл для транспортування.

  Про постачальника

  Ангеліна Богдан із села Жабче у Житомирській області зареєструвалась підприємицею лише в серпні цього року. З того часу отримала замовлень на майже 5 млн грн, причому географія поставок охоплює майже всю Україну, а товари, які вона хоче постачати, дуже різноманітні – від дорожніх конусів до мікрокомп’ютерів Raspberry.

  У поточній спрощеній закупівлі від ЛКП «Зелений Львів» взяла участь лише вона.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150