Керівника “Івано-Франківськтеплокомуненерго” оштрафували за корупційне правопорушення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суддя Івано-Франківського міського суду Олеся Зеленко розглянула справу про притягнення до адміністративної відповідальності директорf ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Євгенія Герасименка за вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП.

  У Франківську звільнили керівника «Теплокомуненерго». | Збруч

  Працівники Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області виявили, що Герасименко подав е-декларацію за 2020 рік 8 квітня 2021 року. Однак кінцевий термін подання декларацій за 2020 рік завершився 1 квітня 2021 року, інформує СТИК з посиланням на КУРС.

  У суді Герасименко пояснив, що не подав своєчасно декларацію за 2020 рік у зв`язку із несвоєчасним виготовленням електронного підпису та щиро кається у вчиненому.

  Суддя постановила визнати Герасименка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді 850 грн  штрафу. На постанову може бути подана апеляційна скарга.

  До слова, кілька років Бородянський районний суд Київської області розглядав провадження про обвинувачення Герасименка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість). За версією обвинувачення, Герасименко, перебуваючи на посаді виконавця робіт теплопостачання комунального підприємства Київської обласної ради “Бородянкатепловодопостачання” протягом 2015-2016 років допустив знищення 100 кубометрів дров. Цього року суд  закрив провадження у зв`язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150