Заочний арешт сестри франківського бізнесмена Бахматюка: апеляція ВАКС вже півтора року розглядає скаргу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційна палата Вищого антикорсуду розглядає скаргу прокурора САП на рішення про відмову заочно заарештувати Наталію Василюк у справі про заволодіння 1,2 млрд грн рефінансування ВіЕйБі банком.

  Апеляційна палата ніяк не може завершити розгляд скарги антикорупційного прокурора на відмову слідчого судді заочно взяти під варту сестру олігарха.

  На чергове засідання 29 грудня 2021 року не з’явилися захисники підозрюваної, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  Тому судді апеляційної палати ВАКС поставити на обговорення питання визнання неповажними неявки всіх адвокатів Василюк. За результатами колегія визнала неповажними причини неявки 8 адвокатів рідної сестри  Олега Бахматюка та звернулася до кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури щодо цього.

  «Причини неявки захисників в судове засідання, яке відбулося 1 грудня 2021 року, визнати неповажними. Причини неявки захисників в судове засідання, яке відбулося 29 грудня 2021 року, визнати неповажними. Порушити перед Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури питання про дисциплінарну відповідальність адвокатів», – ідеться в рішенні.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150