Співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації затримали вчора трьох осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні терористичного акту на ринку міста Владикавказ, що в Північній Осетії. Про це вчора, ввечері повідомив директор ФСБ Олександр Бортніков.
Як стверджує Единый российский портал, дещо раніше про затримання підозрюваних та можливість виходу на організаторів теракту говорив повноважний представник президента РФ в Північнокавказькому федеральному окрузі Олександр Хлопонін. «Спільно з представниками внутрішніх справ Північної Осетії та Інгушетії, — зазначаив він, — нами проводяться слідчі дії. Затримані троє підозрюваних у вчиненні теракту. Нам вдасться розкрити цей злочин, який вирізняється особливим цинізмом, оскільки постражддали ні в чому не винні люди та діти. Абсолютно переконаний, що
На разі кількість загиблих вначслдок теракту нараховує вже 17 осіб. Для надання допомоги постраждалим вчора до Владикавказа з Москви вилетів літак МНС РФ Іл-76 з двома бригадами лікарів. Ще 4 групи лікарів направило Міністерство охорони здоров’я з Беслану. Сім’ям загиблих від вибуху обіцяна компенсація в розмірі 1 мільйон рублів, пораненим – від 200 до 400 тисяч рублів.
