Працівник Тисменицького райвідділу міліції — учасник дорожньо-транспортної пригоди в м.Івано-Франківську вийшов із коми, повідомляє УНН з посиланням на Сектор зв’язків з громадськістю (СЗГ) облуправління міліції.
“Обставини події встановлюються, очікують показів міліціонера, який лише вийшов із коми”, — зазначається у сьогоднішньому повідомленні СЗГ.
Згідно з висновком медекспертизи, інформують у міліції, алкоголю у його крові не виявлено.
За даними СЗГ, одразу після ДТП правоохоронець знаходився у непритомному стані і тому не міг пересуватися чи чинити якісь інші дії.
“Швидка медична допомога госпіталізувала його із діагнозом „політравма“ і останніх чотири дні чоловік знаходився у стані коми”, — наголошують у міліції.
Як повідомляв УНН, прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП за участю працівника міліції в Івано-Франківську.
За її даними, 14 січня близько 22.00 на вулиці Івасюка правоохоронець, не справившись з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з автомобілем, у якому, крім водія, перебувало ще троє людей, у тому числі двоє дітей. Внаслідок ДТП одну дитину та міліціонера госпіталізували.
Прокуратура області розпочала кримінальне провадження за ч. 1. ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

