Ссьогодні від важких травм померла медик одного з відділень обласного перинатального центру, яка вчора постраждала від вибуху гранати.
Про це повідомляють лікарі обласного перинатального центру.
45-річна жінка, яка постраждала від вчорашнього вибуху на вулиці Чорновола, перебувала у стабільно важкому стані..Жінку прооперували у приміщенні обласного перинатального центру, біля виходу якого власне і стався вибух. Потерпіла перебувала на штучному підтриманні життя у цьому ж закладі.
5 лютого, ймовірно, під час родинної сварки чоловік підірвав гранату. Внаслідок цього він загинув, а його дружина отримала важкі травми.
Вибух був такої сили, що вибило шибки на першому поверсі перинатального центру. Трохи згодом стало відомо ім’я "підривника” з Івано-Франківська. Ним виявився професійний водій Василь, який був водієм "Фронтового вертепу” в зоні АТО.
За фактом вибуху біля перинатального центру в Івано-Франківську розпочато кримінальне провадження.

