В Івано-Франківську затримали зловмисника, якого підозрюють у вчиненні щонайменше семи крадіжок

За підрахунками загальна сума збитків, яких зазнали потерпілі мешканці Івано-Франківська від дій зловмисника, складає близько півтора десятка тисяч гривень.

Як встановили правоохоронці, у незаконному доробку 23-річного франківця цілий ряд крадіжок,які були вчиненені впродовж тривалого часу. А викрадав він усе, що потрапляло в поле зору: велосипеди, дитячі коляски, мобільні телефони, електроінструменти тощо.

Зазвичай зловмисник використовував ситуацію, коли за майном ніхто не наглядав. З-під магазину поцупив велосипед «Форд Бластер», поки власник здійснював покупки, на речовому ринку викрадав електроінструменти, скориставшись відсутністю продавця, в приміщенні кафе –мобільний телефон, залишений відвідувачем на барній стійці, з-під торгового центру – дитячий візок вартістю біля 7000 гривень та ін. Як з’ясувалося, злочинне ремесло приносило йому дохід, адже крадене він успішно продавав.

Наразі за чотирма фактами зловмиснику оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження. Проводиться слідство.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області