На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який намагався підкупити полісмена, засудили

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дві тисячі гривень пропонував начальнику слідчого відділу Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, чоловік, який хотів уникнути покарання за грабіж та хуліганство. Правоохоронець наче погодився. Насправді ж повідомив про таку пропозицію своє керівництво.

  Пов’язане зображення

  Цей випадок стався ще влітку минулого року. Чоловіка затримали під час передачі двох тисяч гривень. А нещодавно він постав перед судом, пише СТИК з посиланням на сайт “Є”.

  Як повідомили в прес-службі прокуратури Хмельницької області, стороною обвинувачення у суді було доведено вину особи у вчиненні кримінальних правопорушень за трьома статтями Кримінального кодексу України. Це і надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище; і грабіж, поєднаний з насильством, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб; і хуліганство.

  Рішенням суду засудженому призначено покарання у виді позбавлення волі терміном на чотири роки та один місяць. Вирок суду може бути ще оскаржений.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150