Суд оштрафував затриманого на хабарі екс-начальника ДСНС у Сокалі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сокальський районний суд у Львівській області оштрафував на 25,5 тис. грн екс-начальника ДСНС у Сокальському районі Олега Тимчака за вимагання хабара. Також суддя Михайло Адамович вирішив скасувати арешт на майно екс-посадовця та повернути 153,6 тис. грн, внесеної за нього застави.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд оштрафував затриманого на хабарі екс-начальника ДСНС у Сокалі"

  11 січня цього року тодішнього керівника ДСНС у Сокальському районі Олега Тимчака ДБР затримало у приміщенні залізничного вокзалу у Львові під час одержання хабара. Він вимагав 1000 доларів США (28 270 грн) за працевлаштування, пише СТИК з посиланням на Zaxid.net.

  Згодом Олега Тимчака відсторонили від посади та обрали запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативною внесення 153,6 тис. грн застави.

  У вироці суду зазначається, що екс-очільник ДСНС у Сокалі уклав угоду з ДБР про визнання винуватості та під час судового засідання визнав свою провину.

  Окрім того, у рамках кримінального провадження адвокатка Олега Тимчака Наталія Ставрук подала клопотання про повернення застави, внесеної за посадовця, та скасування арешту, накладеного на його майно. Вона зазначила, що Олег Тимчак втратив єдине джерело доходу, що значно погіршило його фінансове становище, та він має на утриманні непрацездатних осіб.

  Таким чином суд призначив Олегу Тимчаку штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25,5 тис. грн. Суд також вирішив повернути 153,6 грн застави, особам, які її вносили, та скасував арешт, накладений на майно Олега Тимчака. Окрім того, екс-посадовець заплатить 10 тис. грн у дохід держави за проведені експертизи.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150