СБУ спіймала на хабарі двох інспекторів франківської Муніципальної варти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівників Івано-Франківського комунального підприємства “Муніципальна варта” затримали на хабарі.

  Результат пошуку зображень за запитом муніципальна варта іф"

  З власних джерел “Галці” стало відомо, що ввечері 19 листопада двох головних інспекторів Муніципальної варти затримали “на гарячому” під час вимагання і отримання хабаря у розмірі три тисячі гривень, передає СТИК.

  В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області виданню підтвердили факт затримання на хабарі працівників одного з комунальних підприємств міста. Вони вимагали і отримали від підприємця, який працює у сфері торгівлі, три тисячі гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності.

  З інших джерел виданню стало відомо, що затримані інспектори раніше працювали в поліції, та були звільнені за сумнівні дії. В “Муніципальній варті” вони нібито налагодили схему заробітків. Вказані працівники відправляли у магазин неповнолітнього, який купляв алкоголь. Після чого хлопця “ловили” на вулиці зі спиртним і йшли до продавця. Його попереджали про великий штраф та позбавлення ліцензії або ж можливість за певну суму уникнути покарання. У підприємців, з якими виходило “провернути” таку схему, потім інспектори вимагали гроші на постійній основі.

  Наразі журналістам не вдається зв’язатися з керівником “Муніципальної Варти” Андрієм Прусаком. На дзвінки він не відповідає.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150