У Чернівцях на два роки тюрми засудили хабарника з виправної колонії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступник начальника однієї з колоній отримав 5 тисяч доларів за дострокове звільнення засудженого.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Чернівцях на два роки тюрми засудили хабарника з виправної колонії"

  Апеляційний суд Чернівців скасував виправдальний вирок суду першої інстанції та засудив на два роки тюрми заступника начальника однієї з виправних колоній, який за 5 тисяч доларів хабара сприяв засудженому у достроковому звільненні.

  Про це на своєму сайті повідомляє військова прокуратура Західного регіону, передає СТИК.

  “Чернівецький апеляційний суд скасував виправдальний вирок суду першої інстанції та визнав першого заступника однієї з виправних колоній Державної пенітенціарної служби Буковини винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України. Колегія суддів врахувала всі обставини правопорушення та призначила йому покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 2 роки з одночасним взяттям під варту в залі суду”, – йдеться у повідомленні.

  У суді довели, що обвинувачений полковник у вересні 2016 року одержав 5 тис доларів США хабара за сприяння засудженому в умовно-достроковому звільненні.

  “Однак, незважаючи на всю тяжкість злочину та без врахування всіх обставин, суд першої інстанції визнав обвинуваченого невинуватим у вчиненні злочину та виправдав. Військова прокуратура, не погоджуючись з указаним вироком, який не є справедливим, подала апеляційну скаргу на рішення Кельменецького райсуду Чернівецької області”, – додали у військовій прокуратурі.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150