Комунальники Кличка замовили проект Ситуаційного центру на Подолі за 15 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  КП «Інформатика» КМДА 8 грудня за результатами тендеру замовило ПрАТ «Литер» проектних робіт на 15,30 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "Комунальники Кличка замовили проект Ситуаційного центру на Подолі за 15 мільйонів"

  Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає СТИК.

  До вересня 2020 року спроектують будівництво Ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві орієнтовною загальною площею 8 000-8 150 кв. м по вул. Кирилівська, 57 у Подільському районі.

  Він включатиме оперативну залу, кол-центр, дата-центр, прес-центр, диспетчерську, кімнату для документації обмеженого доступу, офіси, кабінети, нарадчі кімнати, навчальний центр, технічні, медичні й побутові приміщення тощо.

  Будівля має бути обладнана комплексом інформаційно-телекомунікаційних системи та систем життєзабезпечення, що дозволять Ситуаційному центру працювати цілодобово.

  Ціна угоди всього на 659 грн., або 0,004% нижча від очікуваної вартості закупівлі.

  ДП «Південдіпрондіавіапром» Мінекономрозвитку помилково знизило ціну до 1,40 млн грн. Його відхилили за недоліки банківської гарантії та довідок про рахунки в банках.

  Дві компанії пропонували трохи нижчі ціни, а потім домоглися через АМКУ відхилення одна одної через невідповідність умовам тендерної документації. ТОВ «Топ Проект» наклало на пропозицію електронну печатку замість електронного цифрового підпису або кваліфікованого електронного підпису, а ТОВ «Аімм-Груп» подала договір з інженером-проектувальником без додатків і статут, який не відповідав чинному законодавству.

  Найдорожча столична компанія «Литер» належить директору Миколі Жандорову, Юрію Бойку (не плутати з нардепом від «ОПЗЖ»), Валерію Кірмасову та Кирилу Ганіну.

  Загалом із 2008 року переможець отримав підрядів принаймні на 413,60 млн грн.

  Закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер у фірми «Литер» виграв ФОП Тіунов Владислав Анатолійович із ціною 15,28 млн грн. Їх відмінили через скорочення видатків.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150