Ідеться про корупційну схему в системі медичних тендерів, до якої причетні 10 медзакладів Львова.

ФОТО: LIVEJOURNAL.COM
У віторок, 24 грудня, у Львові на хабарі у 24,5 тис. грн затримали головного лікаря Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру Андрія Синюту. Цю інформацію Tvoemisto.tv підтвердила речниця прокуратури Львівської області Юлія Шевченко, передає СТИК.
Головна прокурорка області Ірина Діденко на своїй фейсбук-сторінці водночас повідомила, що у Львові розкрито корупційну схему в системі медичних тендерів.
«Протиправна схема діяла так: під час тендеру на закупівлю виробів медичного призначення медзакладами Львівщини за змовою з підприємцями штучно створювалися умови для гарантованої перемоги конкретного товариства.
Відповідальні особи товариства попередньо узгоджували усі деталі із представниками лікувальних закладів, зокрема, щодо формування медико-технічного завдання, у якому вказується перелік характеристик медичних виробів. При цьому наявні характеристики підлаштовувалися під наявні лише в конкретного товариства товари», – каже Ірина Діденко.
Відтак, підприємство отримувало перевагу під час проведення тендерів, за що сплачувало кошти.
