У Росії заступник міністра виявив хабар в новорічних подарунках

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступник міністра транспорту Росії Володимир Токарєв випадково виявив хабар в розмірі 10 тис. доларів, розбираючи традиційні подарункові пакети з цукерками, пляшками і календарями.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Росії заступник міністра виявив хабар в новорічних подарунках"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на “Комерсант”.

  “Побачивши валюту, він відразу викликав поліцейських і дивного дарувальника, де ті й зустрілися. Глава ТОВ “Експертний центр” Володимир Колпаков був звинувачений в спробі дачі хабара, однак гроші він заплатив, по суті, невідомо за що”, – пише видання.

  Чиновник розповів правоохоронцям, що двома днями раніше у нього був день народження, потім настав час новорічних поздоровлень, і в решті ввечері 30 грудня він був змушений затриматися на роботі, щоб розібрати десятки подарункових пакетів з календарями і блокнотами, принесені численними відвідувачами. Один з наборів заступника міністра зацікавив, оскільки в ньому поряд з пляшкою горілки “Білуга” лежали не традиційні цукерки, а коробка з краваткою. Побажавши негайно приміряти її, чиновник розкрив картонну коробку і виявив поруч з аксесуаром банківську пачку стодоларових купюр.

  Спільно з заявником правоохоронці встановили, що сумнівний подарунок був піднесений заступнику міністра найавторитетнішим у сфері залізничного транспорту фахівцем, гендиректором ТОВ “Експертний центр” Володимиром Колпаковим.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150