В Івано-Франківську посадовці усіма способами намагаються не допустити до конкурсу на посаду керівника обласної дитячої лікарні досвідченого лікаря, який рятував бійців в АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  28 січня 2020 року відбудеться перше засідання постійно діючої конкурсної комісії з обрання генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

  Результат пошуку зображень за запитом "В Івано-Франківську посадовці усіма способами намагаються не допустити до конкурсу на посаду керівника обласної дитячої лікарні досвідченого лікаря, який рятував бійців в АТО"

  Одним із кандидатів для участі в конкурсі є лікар-хірург, учасник бойових дій Михайло Глагович.

  Журналістам Правди.іф стало відомо, що п. Михайла хочуть не допустити до конкурсу, натомість крісло директора має посісти «своя» людина. І мовляв, там уже все вирішено, а конкурс це проста формальність, передає styknews.inf

  З власних джерел журналісти дізналися, що 3 січня було перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів кандидатів на посаду генерального директора перинатального центру. Так от, це засідання відбулося в закритому режимі без оприлюднення протоколу. Тож є велика ймовірність, що історія може повторитися.

  Свою підтримку п. Михайлу висловили члени громадського об’єднання «Медики АТО Івано-Франківщини». Вони дали рекомендаційний лист на підтримку Михайла Глаговича для участі в конкурсі.

  «Михайло Глагович був завідувачем хірургічного відділення ІФ ОДКЛ з 2010 по 2018 рр. За час його керівництва відділення стало найкомфортнішим для перебування хворих дітей з батьками, значно покращилися показники результатів лікування, впровадились в практику використання новітніх методів малоінвазивної хірургії та інших. На даний момент Михайло Глагович проходить курси спеціалізації з організації і управління охороною здоров’я на баз Національної медичної академії післядипломної освіти лікарів ім. П.Л.Шупика, де розглядаються та вивчаються нові підходи до організації охорони здоров’я в умовах медичної реформи.

  Хочемо зазначити, що за наявною в нас інформацією наразі готується привід для недопущення Михайла Глаговича до конкурсу.

  Тому звертаємось до всіх уповноважених осіб з вимогою проводити засідання конкурсної комісії чесно, відкрито із залученням ЗМІ, оприлюдненням аргументованих протоколів засідання з подальшим оприлюдненням на офіційному сайті, згідно усіх вимог чинного законодавства України», – йдеться у рекомендаційному листі.

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150