Керівник військової оздоровниці за хабар здав у оренду приміщення реабілітаційного центру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокурори військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та слідчі Територіального управління ДБР викрили факт одержання неправомірної вигоди, поєднаний з вимаганням цієї вигоди, очільником одного з оздоровчо-профілактичних реабілітаційних центрів Філії Національного центру управління та випробувань космічних засобів Національного космічного агентства України. Викриття хабарника відбулось за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань у Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

  Результат пошуку зображень за запитом "хабар"

  Як повідомили АрміяInform у пресслужбі військової прокуратури Центрального регіону України, на початку травня 2019-го до начальника одного з оздоровчо-профілактичного реабілітаційного центру звернулася приватний підприємець щодо можливості оренди літніх будинків для відпочинку, які перебувають на балансі зазначеної установи за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Новосілки, передає СТИК.

  Натомість вказана посадова особа висунула підприємцю вимогу передати їй неправомірну вигоду – кошти в розмірі 500 доларів США за позитивне вирішення питання оренди кожного з літніх будинків для відпочинку.

  Під час проведення спеціального слідчого експерименту начальник Центру, перебуваючи у приміщенні НКАУ, одержав від підприємця частину неправомірної вигоди – 3 тис. доларів США, після чого його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

  Наразі тривають обшуки й інші невідкладні слідчі (розшукові) дії, встановлюють інших службових осіб, причетних до злочину. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150