“Укрзалізниця” продовжила контракт з головою департаменту безпеки, якого підозрювали у хабарництві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правління “Укрзалізниці” продовжило контракт з головою департаменту економічної та інформаційної безпеки Олегом Назаруком, якого раніше підозрювали у вимаганні та отриманні хабара.

  Результат пошуку зображень за запитом "Укрзалізниця" продовжила контракт з головою департаменту безпеки, якого підозрювали у хабарництві

  Про це повідомляє співрозмовник ЕП в компанії, передає СТИК.

  За його даними, дія підписаного в січні 2019 року контракту минала у 2020 році, але правління компанії в жовтні минулого року вирішило продовжити контракт з Назаруком.

  Контракт, за даними ЕП, продовжений до середини січня 2021 року.

  Нагадуємо: У січні 2019-го року Назарук очолив оновлений Департамент економічної та інформаційної безпеки “Укрзалізниці”

  Підрозділ, який УЗ оновила, раніше займався питаннями економічної безпеки та існував у структурі Департаменту безпеки. Після структурних змін має протидіяти корупції і розкраданням в “Укрзалізниці”.

  У серпні 2018-го Назарук був призначений заступником директора Департаменту безпеки УЗ, до цього працював в Управліннях СБУ в Рівненській та Житомирській областях.

  У період з 2016 до серпня 2018 рр. у реєстрі е-декларацій декларації Назарука відсутні.

  Видання “Залізниця без корупції” раніше повідомляло, що при обранні керівника Департаменту громадського конкурсного відбору претендентів “Укрзалізниця” не проводила: рішення про призначення директорів департаментів приймається правлінням компанії.

  Декларацію Назарука як кандидата на посаду директора Департаменту економічної та інформаційної безпеки було оприлюднено 13 січня 2019 р.

  Відповідно до декларації, у власності та співвласності родини Назаруків є будинок на 182 кв. м, чотири ділянки на 10,3 тис. кв. м та виробничі приміщення загальною площею 1,2 тис. кв м. Також у праві користування родини – два будинки загальною площею 292 кв. м, квартира на 34 “квадрати” та три земельні ділянки на 3,1 тис. кв. м.

  Назаруку належить елітний Mercedes-Benz Е250 2015 року випуску, який коштує близько 1 мільйона грн. Дружині – Ірині Юхименко-Назарук – належить BMW Х4 2015 року, вартість авто – близько 1,1 млн. грн.

  Сукупний сімейний дохід Назаруків за 2018 рік складає 1,15 млн грн, з них 91 тис грн. Назарук отримав в управлінні СБУ в Житомирській області, а 376 тис грн. в “Укрзалізниці”.

  За даними ЗМІ, у грудні 2015 р. щодо Назарука було відкрите кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання хабаря.

  “Йому закидали організацію поборів у сумі близько $75 тис. на день від “бурштинової бізнесу”. Проте невдовзі підозра була скасована через суд”, – зазначає видання.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150