Підозрювана в корупції екс-заступниця міністра юстиції Бернацька внесла 7 мільйонів застави

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька внесла 7 млн грн застави, які їй раніше призначив Вищий антикорупційний суд у справі щодо схеми з розкрадання грошей на зверненнях до ЄСПЛ. Про це сама Бернацька написала у Facebook.

  Результат пошуку зображень за запитом Підозрювана в корупції екс-заступниця міністра юстиції Бернацька внесла 7 млн грн застави

  «До цього моменту всі обов’язки виконано, паспорти здала, заставу внесла частково сама, частково отримала позику у родичів», – йдеться в повідомленні.

  Бернацька також повідомила, що разом зі своїми захисниками подала апеляцію на рішення суду. Підозру вона вважає необґрунтованою та вимагає скасувати обов’язки, покладені на неї.

  «Головна претензія (слідства — ред.) до мене, це підписання платіжного доручення на виконання рішення Європейського суду з прав людини. Частину беззмістовних тверджень детективів вже було розбито на першій інстанції (наприклад, що це я запровадила в Україні практику дружніх врегулювань з ЄСПЛ, або що рішення ЄСПЛ не так переклали). Збираємо докази, щоб остаточно роз’яснити судувже апеляційної інстанції, що дії Мін’юсту були виключно законними», – додала Бернацька.

  Як інформував ZAXID.NET, Національне антикорупційне бюро вручило підозру шістьом імовірним учасникам схеми з розкрадання бюджетних коштів за допомогою механізму звернення громадян до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

  За даними слідства, Бернацька листувалася з колишнім народним депутатом Георгієм Логвинським, якому детективи відводять роль організатора. В цьому листуванні підозрювана нібито надсилала ексдепутату документи, пов’язані зі справою.

  4 лютого Вищий антикорупційний суд обрав Бернацькій запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 7 млн грн.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150