«Укроборонпром» уклав договір на 9 млн грн з компанією, яку підозрюють у розтраті коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державний концерн «Укроборонпром» без конкурсу уклав договір на понад 9 млн грн з підприємством «Урс Груп». Цю компанію, її директора і власника підозрюють у розтраті бюджетних коштів.

  Результат пошуку зображень за запитом «Укроборонпром»

  Про це йдеться у розслідуванні «Слідство-Інфо», передає СТИК.

  У матеріалах розслідування йдеться, що держпідприємство без конкурсу замовило послуги з оновлення паливного складу у компанії «Урс Груп» на понад 9 млн грн. Договір сторони уклали 10 лютого, однак детальні умови досі не оприлюднили.

  Зазначається, що директора та власника компанії «Урс Груп» підозрюють у розтраті державних коштів. Компанія наприкінці 2016 року уклала договір з «Комбінат «Рекорд» щодо ремонту споруди для наливання нафтопродуктів, однак роботи, як повідомляється, фактично не виконали. У січні 2017 року суд арештував гроші на банківських рахунках компанії.

  Окрім того, компанія «Урс Груп» фігурує в інших кримінальних провадженнях, пов’язаних з ухиленням від сплати податків та підробкою документів для отримання будівельної ліцензії.

  «Слідство.Інфо» також виявило, що ця фірма фігурує і в інших кримінальних провадженнях, де йдеться про ухилення від сплати податків, а також щодо підроблення документів для отримання будівельної ліцензії.

   

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150