У Франківську до кінця тижня розберуть головну новорічну інсталяцію в парку Шевченка


Комунальне підприємство, яке відповідає за зовнішнє освітлення міста, анонсувало початок робіт із розбирання головної ялинки та прикрашених арок у парку Шевченка. Роботи мають тривати впродовж цього тижня.
Йдеться про центральну ялинку міста та святкові арки, що створювали декоративне оформлення головної пішохідної зони в парку. Демонтаж відбуватиметься послідовно, із дотриманням необхідних технічних процедур.
Цьогорічну головну ялинку вперше запалили 6 грудня — на День Святого Миколая. На відкритті заходу були присутні сотні мешканців і гостей міста, які долучилися до святкових подій.