Вбивця з Каравану і знайдений учора мертвий чоловік – одна людина, – МВС

Відбитки пальців чоловіка, знайденого вчора мертвим у Києві і схожого на Ярослава Мазурка, ідентичні слідам пальців рук, вилучених при огляді місця вбивства охоронців ТРЦ "Караван".

Про це повідомило на своєму сайті Міністерство внутрішніх справ.
"Зранку 7 листопада 2012 року на спецлінію «102» до Головного управління МВС України в м. Києві зателефонував житель столиці та повідомив про те, що під час прогулянки з собакою в лісопарковій зоні, неподалік від одного із будинків по вулиці Котовського, він знайшов тіло чоловіка з пораненням голови", – йдеться у повідомленні на сайті МВС України.

На місці події слідчо-оперативна група встановила, що у загиблого чоловіка вогнепальне поранення правої скроні. У кишені штанів правоохоронці знайшли паспорт громадянина України на ім’я Мазурка Ярослава Теодозійовича, 13.06.1974 року народження, технічний паспорт на мотоцикл «Ява», посвідчення водія на ім’я Мазурка Я.Т., довідку про ідентифікаційний код на ім’я Мазурка Я.Т.

На місці пригоди знайшли також револьвер-наган «ЯП 165 П» з однією стріляною гільзою в барабані. Згідно з результатами первинного дослідження цей револьвер перероблений в нарізну вогнепальну зброю і придатний для стрільби

Перевірка криміналістичних обліків встановила, що відбитки пальців рук загиблого, виявленого 7 листопада у лісопарковій зоні, ідентичні слідам пальців рук, вилучених при огляді місця події – вбивства охоронців ТРЦ «Караван», повідомляє управління зв’язків з громадськістю МВС України.

Зараз у рамках розслідування триває комплекс слідчо-оперативних заходів для встановлення всіх обставин загибелі чоловіка, у тому числі й місць переховування підозрюваного після вчинення злочину.

Нагадаємо, 26 вересня невідомий стріляв у охоронців київського ТРЦ "Караван" – трьох він убив, а одного ранив. Згодом міліція повідомила, що вбивця охоронців – це Ярослав Мазурок, уродженець Львівської області. Підозрюваного шукали більше місяця, оголосили в міжнародний розшук. Зрештою, вчора, 7 листопада, у Києві знайшли тіло чоловіка, схожого на Ярослава Мазурка, з простреленою головою.

ТВІ