Війна зблизька: як виглядає артобстріл із траншеї

Російські танки та артилерія обстрілювали позиції 39-го батальйону територіальної оборони ЗС України під Многопіллям неподалік Іловайська увечері 24 серпня.

Саме ці обстріли зафіксував журналіст Еспресо ТV, який разом із солдатами переховувався від снарядів у траншеях.

Стіни диму і земля, що опадає із стін окопів. Звук польоту та влучання снаряду у ціль. І вночі, замість електрики солдат освітлює автомобіль, який палає через обстріл бойовиків.

Зазначимо, що за час перемир’я з терористами, якого Україна і бойовики досягли на початку вересня загинули більше 20 українських військових.

Проте сьогодні речник РНБО Андрій Лисенко заявляв про те, що за минулу добу інформації щодо жертв серед українських бійців немає.