В Одесі пролунав новий вибух

Близько 22:30 28 березня в Одесі невідомі підірвали волонтерський центр по вулиці Старопортофранківській, 14а. Про це повідомляє місцеве видання "Таймер".

Вибух прогримів в районі Мечніковського скверу. Метою терористів став волонтерський центр, розташований на перетині Ольгіївської і Старопортофранківської (Старопортофранківська, 14а).

За даними МВС, вибуховий пристрій розмістили на підвіконні приміщення.

Як повідомляється, постраждалих немає.

В результаті вибуху пошкоджено віконний отвір, біля якого спрацювала бомба. У будинку вибиті вікна, у кількох припаркованих поруч автомобілів також повибивало скло. Крім того, вибух пошкодив газову трубу, яку оперативно перекрили співробітники ДСНС і комунальних служб.

Як повідомили в "Азові", вибух стався в приміщенні, де знаходиться волонтерський центр "Патріота України".

ТЕРАКТ В ОДЕСІЩойно стався новий теракт в Одесі. Прогримів вибух у приміщенні, де знаходиться волонтерський центр "Пат…

Posted by Батальйон спеціального призначення "Азов" – нова сторінка on 28 Март 2015 г.

РБК