ДРГ бойовиків вдруге обстріляла українських і російських офіцерів

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Проягом трьох днів диверсійно-розвідувальна група двічі обстріляла автомобіль Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін. Напередодні стався черговий обстріл після того, як кілька днів тому невідомі обстріляли авто з керівником російської сторони генералом Лєнцовим.

  «Цього разу напад відбувся на території, підконтрольній Збройним Силам України. Мобільний патруль української сторони Спільного центру у складі двох автомобілів було обстріляно у Волноваському районі Донецької області у 8 км від лінії розмежування. У результаті обстрілу одну з машин було пошкоджено, постраждалих немає», – йдеться у повідомленні СЦКК, пише Преса України.

  За словами керівника української сторони СЦКК генерал-майора Андрія Тарана, постійна загроза з боку ДРГ «ДНР» і «ЛНР» свідчить «не лише про спроби терористів розкрити систему оборони ЗС України, але й про намагання паралізувати роботу Спільного центру щодо припинення вогню».

  Нагадаємо, близько 18:00 23 травня на нейтральній території у 1,5 кілометрах від Горлівки було здійснено напад на російського представника в Спільному центрі контролю та координації генерала Лєнцова.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150