Як вже повідомлялося,близько опівночі 4 липня на перехресті вулиць Івана Павла ІІ та В. Івасюка трапилося зіткнення двох транспортних засобів внаслідок чого травми отримав один із водіїв. За кілька хвилин пізніше на цьому ж перехресті водій автомобіля «Форд» здійснив наїзд на 39-річного пішохода та поїхав з місця пригоди.
Виїздом на місце події працівників слідчо-оперативної групи встановлено, що невідомий водій автомобіля «Шевроле», рухаючись із вулиці Івана Павла ІІ (Будівельників) не надав перевагу в русі автомобілю марки «Форд», під керуванням 51-річного франківця, який рухався по головній дорозі вулиці Івасюка. Внаслідок зіткнення водій автомобіля «Форд» отримав ЗЧМТ, забій лівої руки та був доставлений до обласної лікарні, повідомили Стику у прес-службі УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області.
Водночас, на цьому ж перехресті за кілька хвилин після ДТП, водій автомобіля «Форд», проїжджаючи повз місце ДТП, на нерегульованому пішохідному переході, здійснив наїзд на 39-річного пішохода та поїхав з місця пригоди. Після чого в ході оперативно-розшукових заходів водія, який намагався втекти було затримано. Ним виявився 28-річний житель обласного центру. Внаслідок наїзду на пішохода останній отримав політравму та був доставлений до обласної клінічної лікарні. У водіїв, учасників ДТП, взяли кров на визначення вмісту алкоголю. Дані події занесено до ЄО, автомобілі поміщені на арештмайданчик. Проводяться слідчі дії.

