Під стінами франківської поліції палять шини (фото)

У п’ятницю, 8 квітня, близько 15:00 франківські активісти почали зносити шини під стіни Головного управління Національної поліції в області.

Зараз біля франківської поліції двоє активістів. До них вийшов Василь Віконський, заступник начальника Головного управління Нацполіції в області, повідомляє Репортер. 

Михайло Бойчук, більш відомий як Хімік, каже, що попереджав Віктора Шкутова, начальника поліції області. Активіст сказав, що обурений деякими призначеннями у поліції – втім, не пояснив, якими саме.

Після короткої розмови Хімік, який і привіз шини та підпалив їх, сів у машину та поїхав геть зі словами: “Якщо все погасите, то привезу ще”.

Василь Віконський пояснив, що коментувати нічого не може, бо поліція поки не розібралася. Жодних конкретних вимог активісти не висували.

Правоохоронці викликали пожежних, оперативно-розшукову групу та патрульну поліцію.

 

 

 

 

Нагадаємо, у Києві зараз сутички між молодиками,які називають себе активістами Автомайдану та правоохоронцями – молодики палять шини та кличуть Порошенка.

Тим часом, на офіційній сторінці ГО "ВО "Автомайдан" у соцмережі розміщено офіційну заяву про те, що ГО не бере участі в сьогоднішній акції під Адміністрацією Президента.

 

 

УВАГА! Офіційна заява! ГО "ВО "Автомайдан" не бере участі в сьогоднішній акції під Адміністрацією Президента! Вимоги ї…

Опубліковано АвтоМайдан – AutoMaidan 8 квітня 2016 р.