16 вересня, на Вічевому майдані міста Івано-Франківськ під час Віче ВО "Свободи" Ірина Фаріон дуже бурхливо відреагувала на букет синьо-жовтих квітів від кандидата в народні депутати по 83 виборчому окрузі Олександра Шевченка: «Якийсь дивний букет всучили мені в руки, я встигла кинути його на землю, – сказала І.Фаріон. – Яка була мотивація тих двох дівчаток, які під диригуванням якогось на букву «Ш» сміли підійти до мене і всучили мені це в руки?», – зі сцени заявила пані Ірина.
Кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №83 (м. Івано-Франківськ), директор гірськолижного курорут "Буковель" Олександр Шевченко так прокоментував у Фейсбуці недільні події:
"Морально слабкі люди в їхніх лавах подекуди зустрічаються. Тягнибока знаю давно. Він не кинув квіти,а подякував. Достойна людина! Пояснювати причини шизофренічних проявів деяких на букву "Ф" складно. Там і Кличко був змальований в різних тонах. Квіти засвідчували повагу до їх роботи і не більше. Свобода заслуговує бути у ВР України. Це моя думка."
БРІЗ

