Олександр Шевченко: Українців і далі хочуть зробити жебраками

Верховна Рада дозволила іноземним громадянам і підприємствам з іноземним капіталом купувати землю не сільськогосподарського призначення. За відповідний законопроект у другому читанні проголосували 234 народних депутати.

Свою оцінку цьому рішенню кандидат у народні депутати Олександр Шевченко дав у програмі «Політичні діалоги» на телеканалі «Вежа». На його думку, воно не дозволить людям отримати реального доходу від вартості землі. Землю буде скуплено за копійки. 

«Людина продасть 1 гектар за 1500 грн., а покупець перепродасть цю ж ділянку за десятки тисяч», – наводить приклад Олександр Шевченко.

Виходом з цієї ситуації повинне стати створення Банку землі. Однак, на думку Олександра Шевченка, робити це слід не за тими схемами, які планують впроваджувати сьогодні. В основі цієї ініціативи має бути бажання людини продати свою земельну ділянку. Не менш важливою є ціна. Вона повинна бути достойною компенсацією за всі поневіряння народу.

«На ділі виходить, що нас знову хочуть поставити на коліна, – резюмував Олександр Шевченко, – Українців і далі хочуть зробити жебраками».