Сіндзо Абе, який найближчим часом має стати новим прем’єр-міністром Японії, заплутався в американських президентах.
Лідер Ліберально-демократичної партії Японії Абе в ході одного з перших публічних виступів після парламентських виборів заявив, що поговорив по телефону з "президентом Бушем". Помітивши смішки в аудиторії, політик усвідомив свою помилку і уточнив, що розмова відбулася з президентом США Бараком Обамою.
Сіндзо Абе, якому зараз 58 років, був прем’єр-міністром Японії в 2006-2007 роках, коли головою Сполучених Штатів дійсно був Джордж Буш-молодший.
Ліберально-демократична партія на виборах 16 грудня отримала більшість голосів. Як очікується, 26 грудня Абе буде обраний новим прем’єр-міністром і зможе сформувати уряд.

