Захист Тимошенко оприлюднив відео, на якому Щербань заперечує конфлікт з Лазаренком

Захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко продемонстрував журналістам запис телевізійного інтерв’ю убитого народного депутата Євгена Щербаня від 25.06.1996 року, у якому той заявив, що у нього немає жодного конфлікту з Павлом Лазаренком. Про це повідомила прес-служба партії «Батьківщина».

Власенко так прокоментував це відео: «У захисту свідчить «живий» Євген Щербань у той час як Володимир Щербань посилається начебто на слова мертвої людини».

Як відомо, сьогодні відбувався судовий допит екс-губернатора Сумської області Володимира Щербаня у рамках кримінальної справи щодо вбивства Євгена Щербаня.

Під час допиту у суді Володимир Щербань заявив, що у нього є підстави стверджувати, що до вбивства Євгена Щербаня причетні як колишній прем’єр Павло Лазаренко, так і його тодішня соратниця Юлія Тимошенко.

«Я вважаю, що є причетність Павла Лазаренка як виконавця, так і Юлії Тимошенко, як замовника до вбивства мого товариша і партнера Євгена Щербаня», – сказав свідок.

За його словами, він не розповідав правоохоронцям про відомі йому обставини вбивства Євгена Щербаня, тому що боявся. "Я ж не самогубець. Я хотів жити", – сказав Щербань.

Водночас на запитання захисника екс-прем’єра Андрія Кожем’якіна, чи є у нього докази причетності Тимошенко до вбивства Щербаня, свідок відповів: «Ні».

Тиждень.ua