Опозиціонери, «програвши» вибори в проблемних округах, створять єдиний координаційний центр для боротьби з новими фальсифікаціями на перевиборах
Кандидати від опозиції в нардепи в проблемних округах вимагають проведення перевиборів.
Як передає кореспондент «Коментарів», з відповідним зверненням вони звернулися до Президента Віктора Януковича, Верховної Ради, силових структур і Центрвиборчкому.
Так, в ході прес-конференції Аркадій Корнацький, Леонід Доценко, Микола Булатецький, Юрій Левченко та Віктор Романюк підтвердили свої наміри йти на перевибори.
При цьому Романюк вийшов на зв´язок з журналістами з Італії, де він зараз проживає, по Skype.
Крім того кандидати домовилися створити єдиний координаційний центр, метою якого стане протидія свавіллю влади.
За словами «свободівця» Левченка, в даний центр увійдуть кандидати в нардепи у проблемних округах і закріплені за округом нардепи від кожної з опозиційних фракцій.
Як заявив Аркадій Корнацький, в даний час існують підстави вважати, що на місцях представники влади вже готуються до фальсифікацій на майбутніх виборах.
«Ми вимагаємо від Президента, ВР, силових структур і ЦВК, більшість в якій підконтрольна владі, припинити політичні репресії проти фактичних переможців та внести зміни до законів України, які б зробили неможливими тотальні фальсифікації, як це сталося після парламентських виборів 2012 року, а також негайно прийняти рішення про проведення перевиборів у п´яти одномандатних округах», – заявив він.

