З фракції "Батьківщина" готуються вийти близько 20-25 депутатів, яким соромно працювати у цій політичній силі.
Про це у коментарі iPress.ua заявив депутат з фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.
"В "Батьківщині" є 20-25 людей, які готові піти. При чому не так до нас, як піти від них.
Опозиція Яценюка – гнила, руйнівна, неконструктивна, вона просто виштовхує нормальних людей від них", – сказав регіонал.
"Їх змушують то мікрофони ламати, то битись, то бойкотувати, потім він (депутат – ред.) приїжджає додому, в округ. З якими очима він дивиться людям в очі? Люди кажуть:
"Навіщо ми тебе обирали?". А він каже: "Та це нас Яценюк-ідіот змушує це робити", – розповів депутат.
За його словами, ці люди ще не писали заяви про вихід з фракції, але розповідають депутатам з ПР, що "ми не можемо там працювати. Нам соромно перед людьми".
Чечетов відмовився називати імена цих депутатів, але запевнив, що інформація достовірна.
"Точно знаємо, навіть знаємо, практично, по іменах", – сказав регіонал.
Він додав, що не знає, коли це трапиться і як, але припустив, що "вони сформують потім центристську фракцію і будуть працювати". Депутат також назвав брехнею інформацію про те, що опозиціонерам платять за вихід з фракції $10 млн.
Водночас Чечетов розповів, що "поки що таких тенденцій немає ні в УДАРі, ні в "Свободі".
Як відомо, 6 червня народні депутати фракції ВО "Батьківщина" В’ячеслав Кутовий і Володимир Купчак заявили про вихід з фракції. Ще п’ятеро народних депутатів від опозиції заявили, що їм пропонували по $5 млн за вихід з фракції ВО "Батьківщина", або за голосування за важливі для влади законопроекти.
Згодом Яценюк заявив, що знає про спроби перекупити його депутатів.
"Йде масовий тиск, йдуть спроби скупки і йде боротьба з найбільшою опозиційною фракцією", – поскаржився він, додавши, що "не знає, скільки у фракції подонків", які ще покинуть його політсилу.

