Тимошенко просить не влаштовувати переговори з владою, а відправити Президента у відставку

Екс-прем´єр Юлія Тимошенко закликала українців усунути чинного Президента Віктора Януковича від влади.

Звернення Юлії Тимошенко на Народному віче зачитала її дочка Євгенія, повідомляють «Коментарі».

«Перше про що я хочу просити – не здавайтеся не сідайте за стіл переговорів з бандою, у якої руки по лікоть в крові», – написала Тимошенко.

Вона написала, що не можна вірити словам Президента про європейський курс країни.

«Янукович ніколи вже не підпише угоду з ЄС, – написала Тимошенко. – Він прийняв рішення вступити в клуб диктаторів».

Вона заявила, що «Януковича треба зараз мирно і законно усувати від влади».

«Наша мета дострокове негайне усунення Януковича з поста Президента України», – написала екс-прем´єр.

Майдан зустрів ці слова криками «Відставка».

Нагадаємо , опівдні на Майдані Незалежності стартувало Народне віче.

Як повідомлялося, 1 грудня вже відбулося народне віче в центрі столиці. За різними оцінками, в ньому взяли участь від 500 тисяч до 1,5 мільйона осіб.

Того дня на вулиці Банковій відбулися зіткнення між активістами і «Беркутом», викликані провокаторами, під час якого силовики застосували шумові гранати і сльозогінний газ.

Після цих подій правоохоронці затримали 9 осіб, щодо яких суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Крім того, 1 грудня від рук «Беркута» постраждало півсотні журналістів.