Партія "УДАР" вимагає від Російської Федерації негайно припинити збройну ескалацію на Кримському півострові, оскільки агресія проти України виявилася невдалою. Про це УНН повідомили у прес-службі політсили.
"Захоплення військових частин та об’єктів прикордонної служби є нагнітанням агресії проти України. А примушення здати зброю і погрози життю і особистій безпеці українських військовослужбовців та їх родин є провокуванням кровопролиття, – заявляють в "УДАРі". – Українські військові з честю роблять усе можливе і неможливе для уникнення збройного конфлікту. Ми закликаємо російську сторону усвідомити, що спланована агресія на Крим виявилася невдалою. І виконати законні вимоги України та світового співтовариства про повернення російських військ до місць постійної дислокації і припинення насильницьких провокацій на сході та півдні України", – наголосили в партії.
Також в "УДАРі" застерігають РФ від інсценованих проросійських мітингів на Сході України, на які звозять учасників-громадян Росії.
В партії переконані, що заборона перетину українського кордону особам, які їдуть для участі в антиукраїнських акціях, сприятиме стабілізації ситуації в Україні. "Також вважаємо за необхідне невідкладно зупинити пропаганду ненависті і потоки відвертої брехні, які розповсюджує російське телебачення. Виходом з цього є припинення трансляції каналів російського телебачення, які розгорнули антиукраїнську інформаційну війну", – підкреслили в "УДАРі".

