Народна рада Івано-Франківської області створила Люстраційну комісію

Народна рада Івано-Франківської області створила Люстраційну комісію “і, таким чином, дала їй права від імені народу проводити люстрацію суддів, депутатів, чиновників, кандидатів на певні посади тощо”.

“Комісія обіцяє не дивитися на те, під якими мандатами, прапорами чи гаслами виступають політики і посадовці. Адже тотальна громадська люстрація, без огляду на звання, титули, партійність, регалії і „погони“, зможе вилікувати застарілі хвороби нашого суспільства: повсюдну корупцію, здирництво, казнокрадство, дворушництво, зрадництво, колаборацію, порушення присяги та порушення морального закону”, — йдеться повідомленні прес-служби Народної ради.

Як наголошує прес-служба, “Народна рада не матиме впливу на Люстраційну комісію чи тим більше на прийняття нею рішень”, вона лише періодично звітуватиме про свою роботу.

До складу Люстраційної комісії увійшли 9 осіб, у тому числі п’ять журналістів, двоє підприємців, один художник і один громадський активіст.