Дмитро Шлемко: Нова владна команда не зробить нічого з того, що планувала

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівнику виборчого штабу Юлії Тимошенко на Прикарпатті Дмитро Шлемко пояснив причини поразки свого кандидата браком часу.

  «Ми сьогодні не досягли бажаного результату, на який надіялися. Але у нас не має паніки, ми розуміємо, що за такий короткий проміжок часу важко було відновити реноме Юлії Тимошенко після того, що зробили попередники, обливаючи її брудом… В тому числі допомагала в цьому і демократична сила», – сказав народний депутат Дмитро Шлемко, цитує Курс.

  Він відзначив, що завтра не завершиться політичне життя в Україні: треба буде забезпечувати мир спокій, звільняти від терористів Донецьку і Луганську області, повертати Крим, забезпечити життєдіяльність, формувати нову владну команду.

  «І зразу можу сказати, що в тій команді будуть працювати люди, які нічого не зроблять з того, що планували. Тому повинні відбутися парламентські вибори, а вони відбудуться вкінці цього року на початку наступного. Політичне життя дуже швидко у парламентсько-президентській державі може змінитися», – резумював Шлемко.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150