Саакашвілі: Відмова Грузії підтримати Україну – це ганьба і приниження

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі засудив позицію чинного грузинського уряду з Іраклієм Гарібашвілі на чолі щодо України.

  Про це екс-президент Грузії написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", коментуючи позицію грузинського уряду щодо України.

  "Заява прем’єр-міністра Іраклія Гарібашвілі, в якій він відмовився підтримати Україну через бажання поліпшити відносини з Росією, радикально змінює стратегічну орієнтацію країни. Грузія протягом багатьох років фактично на самоті боролася проти імперіалістичних амбіцій Росії. І зараз, у ту мить, коли весь світ підтримує боротьбу за свободу наших братів і сестер в Україні, уряд Грузії відвертається від України. Це приниження самих себе в пошуку поблажливості Путіна і велика помилка і ганьба перед нашим братським народом", – зазначив Саакашвілі.

  Він підкреслив, що це особливо ганебно, "зважаючи на те, що в нашій історії був час, коли тільки Україна підтримувала нас".

  "Саме українці поклали голови заради нас в Абхазії, президент України стояв з нами на проспекті Руставелі в серпні 2008 року і в усі вирішальні моменти. Але я впевнений, що наші українські брати знають, що можуть сподіватися на нашу солідарність, вони вірять у волелюбність нашого народу, навіть тоді, коли уряд, яким насправді керує найбільший приватний акціонер Газпрому Іванішвілі, воліє піддатися чарам правління ФСБ", – додав колишній президент Грузії.

  "Недалекоглядність, невдячність і зрада не можуть бути мудрою політикою. Поведінка "наша хата скраю …" прямо суперечить національним інтересам Грузії. Слава Україні!", – підсумував Саакашвілі.

  Еспресо

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150